Start arrow Dinozaury
Start
Galeria
Wesołe miasteczko
Dinozaury
Jarmark
Inne atrakcje
Dukat lokalny
Wystawy
Mapka
Program
Sponsorzy
Kontakt
Do pobrania

sponsorzy główni

Miasto dinozaurów

Na terenie kopalni Turów wielokrotnie odnajdowano skamieliny świadczące o obecności prehistorycznych gadów na naszym terenie. Turuszowscy górnicy wykopali między innymi dobrze zachowane szczątki mamuta. Podczas Karbonaliów będziecie mieć Państwo niepowtarzalną okazję podziwiania tych znalezisk i innych ciekawych eksponatów pochodzących z terenu kopalni. Już teraz zapraszamy do zwiedzania specjalnej wystawy, która będzie jedną z wielu prezentowanych podczas Bogatyńskich Dni Węgla i Energii.

Skoro KARBONALIA 2008 mają nawiązywać do naszego dziedzictwa, postanowiliśmy ożywić dinozaury i wyprowadzić je na ulice naszego miasta. Tylko u nas i tylko w tych dniach będziecie mogli zobaczyć te olbrzymie gady, ponieważ opanują one nasz park i ulice.

Będzie można zrobić sobie zdjęcie, również w paszczy olbrzymiego drapieżcy. Te niepowtarzalne wrażenia zapewnią tylko KARBONALIA.

Będzie to niesamowita atrakcja szczególnie dla naszych dzieci, zwłaszcza, że ostatni dzień imprezy to Dzień Dziecka. Żaden prezent nie zapewni naszym pociechom tyle radości, ile możliwość zbliżenia się do dinozaura.

Ale to nie wszystko, w tych dniach dinozaury staną się też jedną z atrakcji bogatyńskiej kuchni!

Tego nie można przegapić!

dino
Dinozaury
dino
Dinozaury
dino
Dinozaury
dino
Dinozaury
dino
Dinozaury